| Sebi00 a întrebat:

Sallz all cine stie niste exercitii cu gantere pentru piept spate.biceps triceps ca vreau sa ma apuc un pic.laughing nu stiu e bine daca am in brat 25 26 normal?

1 răspuns:
| Cryshhtian a răspuns:

E normal, eu la inceput aveam 27 cm, pai pentru piept cu gantere poti face impins orizontal(drept), declinat, fluturari iar pentru brate la biceps flexii din picioare si din sezut, ciocane iar triceps impins de la ceafa, extensii uite un link pentru exercitii si alimentatie http://www.getfit.ro/. ps : trage tareeee