| anonim_4396 a întrebat:

puteti sa imi lasa-ti si mie niste link-uri de pe youtube folositoare pentru antrenament pentru muschi acasa? Vreau sa ma apuc de sala, si sa imi da-ti ex. de cate ori sa fac, sa fie numarul putin, deoarece cand vreau sa trec la antrenament pe vitor, sa vreau sa cresc in numarul de exercitii mai multe.
Sa contina informatii pentru:
-Antrenament de piept
-Antrenamnet pentru brat muschi
-biceps, triceps etc.
Peste cativa ani, vreau sa ajung ceva, ofer funda!

Răspuns Câştigător
| LuluOneMillion a răspuns:

Http://3.bp.blogspot.com/......orkout.jpg Ia de aici, vezi ca faci cate 10 de fiecare pe rand si iei de la inceput de 10 ori. Si sa alergi macar 1km pe zi.