| pufulete22 a întrebat:

Salut.
A comandat cineva parfumuri tester de pe parfumul.ro sau dutyfreeparfum.ro? Sunt adevarate sau fake? Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ai mare grija, ca testerele de parfumrui sunt furate, afacerea fiind ilegala.
Testerele nu se vand, destinatia lor este sa fie oferite GRATIS in magazine, ca cumparatori sa le testeze inainte sa cumpere parfumul.

| pufulete22 explică (pentru Violleta2022):

Nu este acel tip de tester, din magazin, nu sunt furate, grija mea e sa nu fie fake

| Violleta2022 a răspuns (pentru pufulete22):

Sigur sunt furate, fiindca testerele sunt GRATUITE, deci nu au voie sa le vanda, de aici spun ca este dubios cu magazinul ala care vine produse destinate gratuitatii.