| MinimalDex a întrebat:

Salut.
A comandat cineva parfumuri de pe pagina de Instagram "exoticscentt"? Si daca da, ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Marius18w a răspuns:

Am comandat eu unul de la HugoBoss preturiile mi se par un pic mari dar in cele din urma comanda mi-a ajuns in doua zile sper ca te-am ajutat!

| Deniseshhhh a răspuns:

Pot sa raspund acum

| Deniseshhhh a răspuns:

Am tot incercat sa raspund! Deci pentru cine cauta sa comande de pe insta, parfumuri de pe pagina de mai sus, nu recomand asa ceva. Parfumurile sunt fake, sunt venite in cutii albe, nesigilate sau tester, nu persista, sunt neseriosi persoanele care comunica cu tine pe pagina, doar daca comanzi sunt ok, comanda nu a venit in totalitate, desii am platit-o si au tot insistat ca o sa vina, dar desigur nu a mai venit nimic! Dezamagitor nu recomand nu nu nu