| CiontosIuliana a întrebat:

Salut! Acum 1 lună m-am vopsit cu vopsea permanenta, cred ca era permanenta, parul meu era un blond inchis, iar acum e blond deschis, mai exact galben. Am văzut pe google ca vopseaua permanenta tine cel puțin 30 de spălări, totuși in cât timp dispare? 5 luni? 1 an? Doar isi mai pierde din culoare după câteva luni plus spălări, nu?

2 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Sa ne intelegem, tu ai luat o vopsea care de fapt ti-a decolorat parul? In cazul asta, nu se duce, trebuie sa iei o vopsea care sa ti-l inchida cu 2-3 nuante dar sa ai grija sa nu aiba putere de decolorare ci doar de colorare

| HotNegros a răspuns:

100% Recomand. Am încercat acum 3 luni când aveam o problemă similară. M-a ajutat mult.