| NaughtyGirl a întrebat:

Bună!
Sunt clasa a IV-a.Trec a V-a. În clasa mea e un băiat pe care îl plac.Cred că și el mă place pe mine, pentru că dacă de ex. eu îl tachinez, nu spune nimic, dar dacă altă fată din clasă îl tachinează, se supără foarte tare.Sau... în timpul orelor se întoarce la banca mea (eu stau în spatele lui) și se tot bagă în seamă cu mine.
Întrebarea mea este:
Cum pot să îi dau de înțeles că îl plac? (nu vreau sa îi spun în față)
Mulțumesc! Fundăăăă!

9 răspunsuri:
| ApaMineralaPlata a răspuns:

Delia crezi ca o fata din clasa a 4a nu poate sa aive sentimente sau cum? straight face Si in clasa a 4a deja cred ca stie ce e aia dragoste. Ma rog straight face din partea ta o fost urat cea ce ai zis.

| ApaMineralaPlata a răspuns:

Musikk! Nu in mod rautacios? Daca nu zicea "Da-ti foc" nu ma bagam! Delia da dovada ca are minte mai putina decat fata aceasta din clasa a IVa ce alceva sa zic!

| Raul_7987 a răspuns:

Pe un bilet scrie sentimentele tale fata de el (sau ii spui ca il placi) te semnezi si la scoala cand nu vede nimeni il lasi intr-un caiet.

| NaughtyGirl explică:

@Delia16
Da-ți tuwinking!
De unde ști tu că nu știm ce-i aia?;-)

| xAlice a răspuns:

Delia16 are intr-un fel dreptate,dar nu in mod rautacios. Poate are doar o atractie pentru tine, si tu la fel pentru el, dragostea e ceva mai maret si nu aveti cum sa stiti de ea la varsta asta.Sincer,daca v-ati marturisii,ati ajunge buni prieteni, dar nu mai mult de atat, parerea mea. happy

| Delia16_8980 a răspuns:

Esti mica...
Ce sa stiti voi din a4a de dragosterolling on the floor?
Da-ti focrolling on the floor!

| KullBoy a răspuns:

Nici nu trebuie sa afle in fata, cam asa date unpic la el
si trimitei in timpul orei un biletel " Vrei sa iesim undeva dupa ore " si el o sa zica unde tu zici prin parc si acolo se intampla magia... daca cu adevarat te place

| KullBoy a răspuns:

Delia nu este nici o rusine si sa stii ca este o jignire ce ai spus, chiar daca e mica mai conteaza? tu nu ai avut sentimente fata de un baiat? sau ce esti de piatra?

| MissMermaid a răspuns:

Buna! am un raspuns pentru tine(desi eu trec cls 4):
sa vb cu el asa mai mult ma rog si afli ce stil are de ex daca lui ii place rock iti pui o curelusa cool si alte chestii.Si daca mergeti in tabara si tu mergi si el merge la vara asta sa stai langa el la focul de tabara(seara).Dar ai grija sa nu il superi! pa pa! fundita?