| mazaroi a întrebat:

Am 13 aproape 14 si am mustata.Cum pot sa o rad fara sa imi creasca la loc intr o saptamana? Am auzit ca trebuie sa o dau jos cu masina de tuns la varsta mea.

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ceara

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aiureli. Mustata creste pentru ca ai gena de asa natura. Ca o razi sau ca n-o razi tot asa va creste. Si eu m-am ras pe la 14 ani si nu s-a indesit mai mult decat pe la 20 de ani.

| Otto19 a răspuns:

Crema depilatoare, sau o poti lasa, dar stiu ca se vede urat am avut si eu

| Adry05 a răspuns (pentru Otto19):

A zis ca nu vrea sa-i creasca intr-o saptamana. cu crema iti creste in 4 zile

| emipenet a răspuns:

Salut! Pai, la varsta ta, nu ar trebui sa te razi, las-o asa, esti doar in copil, si daca vei incerca sa te barbaresti, te va ustura daca nu faci cum trebuie
funda?

| Jo17 a răspuns:

Cu masina de tuns. Daca o tai cu lama, creste repede si se face firul tot mai inchis si mai gros.

| JohnnyWalkerBravo a răspuns:

Te dai mai intai cu Alcool, (Spirt de exemplu) si apoi cu Aftershave.

| manumescbosssdeboss a răspuns:

Cu banda depilitoare!