| gabitzuxxl a întrebat:

Salut,am 14 ani si m-am ras pe fata de vreo 10 ori.si nu imi creste barba. oare sunt span?

6 răspunsuri:
| SIsUTuDoR a răspuns:

Buna nu esti asa de dezvoltat ca alti copii de varsta ta si asta ee un lucru bun, o sa iti creasca barba la momentul potrivit de la 15 ani in sus, am prieteni care la 18 ani nu au barba si sunt ok sanatosi :*.o zi buna sa ai si nu te grabi sa crestiwinking.

| gelica a răspuns:

Totuși, nu trebuia să te razi pe față la o vârstă așa de fragedă. De obicei, dacă te razi odată, îți crește mult mai mult păr. Acum este prea târziu ca să mai poți remedia situația.

| thecakeisalie a răspuns:

Da. Esti ruda cu Pierluigi Collina.

| Skm a răspuns:

Şi vrei barbă?!?! :O
Dacă eşti blond şi ai o culoare deschisă la ten, nu te aştepta să ai barbă neagră. laughing

| andyloveandra a răspuns:

Salut nu nu esti span dar nu te mai rade omule o sa iti creasca pe fata cum ai in cap parul lasa sa creasca de la sine pe la 16-17 o sa ai u destul par! BFt funda pls

| ManeM a răspuns:

Ai timp sa iti creasca barba, nu te grabii. tu poate te dezvolti mai incet ca altii. Stima