| anonim_4396 a întrebat:

Sunt brunet dar cand imi creste barba am cateva fire roscate, ce inseamna asta oare?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Nu esti singurul! NU e nimic grav!
Teoretic se zice ca oamenii cu parul rosu (conform basmului Harap-Alb.ar fi rai...) dar cati nu sunt rai si nu au parul rosu!

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Se spune ca roscatii sunt a dracului. Dar daca tu ai doar cateva fire nu se pune zau.Pa cuvant si sa fii iubit.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Nu cred ca insemna nimic decat faptul ca sunt putin mai decolorate, poate este un semn special al tau.Fiecare dintre noi avem un un semn al nostru. Dar daca tot nu esti sigur du-te la un dermatolog sa vada el si sa-ti spuna daca este vreo problema.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am cateva fire de par rosii pe barba big grin... nu stiu. dar din cate ma conosc. nu. s o fire rea. doar speciala happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor am 22 de ani, sunt brunet, sunt musulman si de cand imi creste barba e tot timpul rosie toata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ma fratilor eu sunt roscat din cap pana an piceoare si ma simt cel mai beton sunt sunt mistocar asta e felul meu da sun foarte bun la suflet bafta si nu va angrijorati

| avalon a răspuns:

Si eu. s saten. si imi cresc fire rosii in barba. nu. i bai. ca din cata ma cunosc. nu. i deloc o fire rea... dar asa un pic mai special happy