| FitMonkey a întrebat:

Salut

Am auzit ca este ceva crema de te dai pe picioare cu ea lasi acolo cateva minute si iti arde parul deci ceva crema de epilat

as vrea sa va intreb pe cei care au mai folosit asa ceva daca sunt produse ok, adica daca dupa epilare iti apar bube sau punte rosii pe picioare, cat de repede creste inapoi parul? cam cat costa si cate epilari poti face cu un tub?

multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| Mihriban a răspuns:

Bunaa..eu una am folosit crema, si am fost multumita, acum depinde de fiecare, si de pielea fiecaruia happy Parul mi-a crescut cam peste o saptamana si jumatate, ceva de genu`. Am dat pe un tub mare 9 lei de la farmacie,dar el se gaseste si prin supermarket-uri, sau in unele cazuri si prin cataloagele de avon, oriflame, lady's[erau ntr-un timp, dar acum nu mai stiu sigur daca sunt] happy

| BogdanBGD95 a răspuns:

Nu prea apar bube sau pete, poate doar daca ai tu pielea prea senisibila(eu nu am patit).De crescut creste ca si daca te-ai fi epilat cu bic-u. Un tub e undeva la maxim 10 lei si numarul de epilari depinde de suprafata pe care o aplici si de marimea parului(Parul trebuie acoperit in intregime cu crema). Daca vrei pentru picioare nu stiu daca iti ajunge un tub la mai mult de 1 maxim 2 epilari