| Iriiiii a întrebat:

Eu imi indepartez parul de la subrat cu epilatorul, dar de cand il folosesc (de vreun an) imi apar bube rosii, si nu sunt de alea csre apar la fiecare epilare si care dispar dupa cateva ore, nu, sunt niste bube rosii care nu mi-am desparut deloc, si tot apar la fiecare epilare la subrat. ce pot face? la vara am banchetul de clasa de8a si nu vrea sa imi arate subratul asa.as vrea sa incerc ceara dar am auzit ce firul de par trebuie sa fie mai lung, la epilator nu conta lungimea straight face. si la mine nu stiu de ce, un fir e mai lung unul mai scut, si imi apar si fire de sub piele. Ce pot faceee? ajutati-ma! app nu vrea sa folosesc crema depilatoare sau bicul!
Daca ceara ar fi o solutie mai buna decat epilatorul, ce fel de ceara sa-mi cumpar? de la ce firma? o poza va rog cu produsul.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| anamaria06 a răspuns:

Daca te epilezi cu ceara nu o sa-ti mai creasca fire sub piele. epileaza-te prima data la un salon si daca esti multumita poti sa-ti cumperi si tu ceara. nu-i scump sa te epilezi la salon. in comert gasesti multe tipuri de ceara, toate sunt bune. eu o folosesc pe cea cu extract de miere de albine.

| Iriiiii explică (pentru anamaria06):

Benzi de ceara sau de aia care se incalzeste?

| anamaria06 a răspuns (pentru Iriiiii):

Eu nu is multumita de benzi si folosesc de aia care se incalzeste

| Iriiiii explică (pentru anamaria06):

De la ce firma se gaseste de aia care se incalzeste? as vrea mai multe detalii. ai putea sa imi dai o poza cu produsul?

| Iriiiii explică (pentru anamaria06):

Multumeesc :*:*:*: si ce pret are?

| anamaria06 a răspuns (pentru Iriiiii):

Unele au mai putin de 10 lei, iar unele au intre 10 si 20 lei

| anamaria06 a răspuns (pentru Iriiiii):

Cu placere :*:*:*