| amcelemaibunesfaturi45 a întrebat:

Salut! Am dat comanda de un parfum de pe Notino și după ceva timp m-am răzgândit și am anulat comanda. Îmi voi primi bani înapoi?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu daca ai mai primit produsul sau nu, ca nu ai zis
Daca nu ai primit produsul si ai anulat comanda, da primesti banii intr-un anumit termen, in maxim 14 zile dupa cum spun ei pe site.
Daca ai primit produsul si nu l-ai desfacut, da primesti banii inapoi dar trebuie sa returnezi produsul in acelasi termen de 14 zile spus de ei.

Orice nelamuriri ai : https://www.notino.ro/banii-inapoi-garantat/

Nu ar strica sa le dai email, ai tot in linkul de mai sus si datele de contact

Ai un formular pe acea pagina de contact, unde scris in josul paginii "Vreţi să ne întrebaţi ceva? Scrieţi-ne aici, vă rugăm" si trebuie sa completezi cu rubrica Anulare comanda! si ce alte date se mai cer.
Banuiesc ca poti face asta si din contul tau daca te-ai inregistrat!

Daca ai dificultati poti sa le trimiti email la adresa info@notino.ro

"Rambursăm prețul de achiziție în termen de 14 zile de la data retragerii dumneavoastră din contract. Conform legii însă, avem dreptul să așteptăm mai întâi să returnați produsele, pentru a efectua plata. Dacă vă retrageți în primele 14 zile de la livrarea bunurilor, veți avea, de asemenea, dreptul la rambursarea costurilor de livrare corespunzătoare celui mai ieftin mod de livrare."

| amcelemaibunesfaturi45 explică (pentru Simpatic):

Mulțumesc pentru răspuns!

3 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Astfel de informatii le gasesti de obicei tot pe site. Daca nu, poti adresa o intrebare pe pagina de Facebook, e mai rapid decat sa trimiti email.Eu am procedat asa de multe ori si mi s-a raspuns.

| amcelemaibunesfaturi45 explică:

P.s
Am platitt cu cardul