| amcelemaibunesfaturi45 a întrebat:

Salut! Am dat o comanda de pe Notino și am plătit cu cardul. După ceva timp m-am răzgândit și am anulat comanda. Îmi voi primi bani înapoi?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

Ai mai pus aceasta intrebare, si ti-am raspuns acolo!
Nu se incurca notino cu 2 lei!
Normal ca iti vor baga banii inapoi in cont, doar ca dureaza!

https://www.tpu.ro/......rimi-bani/

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dureaza. poate daca i recuperezi prin ianuarie anul viitor, luna aceasta nicio șansa sa-ti dea nimic, de ce comanzi daca stii ca vei refuza comanda, asta este bătaie de joc, ti ai batut joc de cei de la notino de curier de tot, si tu mai ai pretentia sa iti dea banii inapoi? Meriti?

| amcelemaibunesfaturi45 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Normal ca merit, pana la urma sunt banii mei și am comandat azi (duminica) și îți spun sigur ca nu livrează nimeni nimic azi.

| amcelemaibunesfaturi45 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Si în plus am vrut sa comand varianta de 100 ml a parfumului dar nu am fost atent și am luat o pe cea de 30 ml.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Daca ai primit confirmarea anularii normal ca vei primi banii inapoi.

| SydneyFunnelWeb a răspuns:

Citește regulile celor de la Notino. Te vei lămuri dacă mai și poți înțelege ceea ce citești.