| George19989 a întrebat:

Am fost acceptat prestige model management, ce părere aveți merita sa plătesc 120 de euro contractul? Este firma serioasă?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Pun pariu ca si eu sunt acceptat la varsta mea daca intru pe site-ul lor.
E țeapă, bă!

| CiuneaTatiana a răspuns (pentru darrio2007):

Si eu am primit ca fata mea a fost acceptata și ca trebuie sa plătesc și dacă nu contactează avocatul și nu găsesc nici un nr de telefon pe google ce sa fac?

| johnnny123 a răspuns:

"Am fost acceptat prestige model management".

Eu mi-as pune niste intrebari atunci cand procesul de selectie se poate rezuma prin "oricine este dispus sa ne dea 120 de euro".

| KR0NSTADT a răspuns:

Chiar nu ți se pare ciudat că trebuie să plătești un contract? Este o escrocherie.