| joanamm23987465 a întrebat:

SAlut am nevoie de voi urgent! Aseara mi-am spalat papucii albi din piele falsa si i-am pus sub calorifer sa se uste mai repede, sus pe calorifer am uitat o lumanare rosie inainte sa imi spal papucii, deci va dati seama ce mi s-a intamplat o pata mare de ceara s-a varsat pe un papuc, i-am spalat din nou si a ramas pete rosii, le-am dat si cu crema alba, dar in zadar! deci cine imi poate spune ce sa fac?

2 răspunsuri:
| HiokoRO a răspuns:

Poti sa ii dai cu niste vopsea textila. Sau cu vanish. Dar daca folosesti vanish sa pui vreo 6 sau 7 picaturi pe papuci si apoi dai cu o perie de covoare.
Spor la treaba!

| AlexandrFlory a răspuns:

Poti sa ii bagi la clor