| anonim_4396 a întrebat:

Salut, am o problema cu matreata. Chiar azi dimineata am facut un dus si m-am spalat cu Head And Shoulders. Au trecut cateva ore si am matreata in par, de la ce poate sa fie si cum scap de ea?

Răspuns Câştigător
| aniladamlazariuc2297 a răspuns:

Https://www.csid.ro/......a-12667673

aici sunt doar remedii naturiste si te scapa repede de matreata.
Ps... sper ca te-am ajutat

4 răspunsuri:
| Gabriel2424 a răspuns:

Si iti recomand samponul alpecin de la farmacie, îi ceri sampon de matreata alpecin, ca e sampon alpecin si de caderea parului, il lasi sa actioneze 5 minute, si spala te cel putin de 2 ori pe saptamana.

| bbnnmm a răspuns:

Îți recomand șampoanele de la Ducray: https://www.ducray.com/ro-ro/tipuri-de-matreata sau șamponul Seboderm.

| nnnaegiuliaaa a răspuns:

Hey,poti folosi un sampon de anti matreata, matreata a aparut cel mai probabil din cauza schimbarii de sampoane.

| Andry080 a răspuns:

Poti merge intr-un magazin naturist sau o farmacie si sa ceri un șampon alti-măreață. Eu, daca ma spăl cu alt șampon, ma umplu de coji si de măreață, de asta folosesc doar Head and Shoulders, deci cel mai bine ceri un șampon anti-matreata la un magazin naturist.