| georgeisco a întrebat:

De ceva timp imi tot cade parul sau se rupe atunci când dau cu mana prin el ca sa il asez ( nu folosesc fixativ, gel sau spuma ). Ce pot sa fac ca sa scap de aceasta problema? Sunt baiat si am 16 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Sorryeees a răspuns:

Ar trebui sa te duci la o farmacie si sa ceri niste tratamente pentru par.Trebuie sa le explici indetaliat. Funda?

| georgeisco explică (pentru Sorryeees):

Am parul destul de lung in partea de sus ( daca il intind, imi ajunge pe la gura ).

2 răspunsuri:
| kiri11 a răspuns:

Citeste despre produsele vivense senso duo. Acest lucru poate fi si din cauza genelor. Poate ai in familie pe cineva care are alopecie sau este chel?