| Razvysal a întrebat:

Am parul cret nu foarte lung. 15 ani, baiat.
As vrea sa ma tund gen nani http://imageshack.us/photo/my-images/23/nanimanchesterun itedvsb.jpg/.
Ce ziceti mi ar sta bine?!

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Da e o freza frumoasa dar daca ai parul cret va fi cam greu cand va incepe parul sa creasca! va arata gen ca la africanilaughing
mie una imi place happy

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ți-ar sta bine dacă ai arăta că ești băiat serios, ce vezi tu la fotbaliști sunt numai impresiile lor de "vip-uri"!
Pa, pa.

| pwp a răspuns:

Sincer.nu cred. daca parul e cret nu cre ca se vede modelul.

| Razvysal explică:

Multumesc frumos la aman2 big grin

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru Razvysal):

N-ai de ce multumesc si eu de fundita!

| Razvysal explică:

Nu ma refer la scrisul de pe cap.
fara scris. doar ca model