| anonim_4396 a întrebat:

As avea o problema :( Mai mult am nevoie de un sfat.

Am parul lung... (cam asa : http://imageshack.us/photo/my-images/37/dscn0370q.jpg/)

Eu as vrea foarte mult sa ma tund filat pana pe la jumatea spetelui.
Multi imi spun sa nu ma tund. Dar alti sa o fac.
As vrea sa ma tund ca sa'mi schimb look'ul, desi nu sunt sigura.
Parul meu este foarte moale si se incalceste repede.

Chiar nu stiu ce sa fac...sa ma tund sau nu?

Pls. Dau funda :D

Răspuns Câştigător
| oAndyy a răspuns:

Si eu m-am tuns filat si imi place foarte mult. Tie ti s-ar potrivi. Parul tau este des, dar spre varfuri devine din ce in ce mai rar; asta iti cam strica look'ul. Eu zic sa te tunzi...
Funda?

2 răspunsuri:
| 1510anamaria a răspuns:

Eu zic sa nu te tunzi edoarece ai parul foarte lung dar ca sa-ti schimbi look-ul poti sa -ti faci mii de coafuri

| kittygirlllll a răspuns:

Pai.eu tes sfatui sa nu te tunzi filat pentru ca iti vei strica tot parul...in rest da sau poti un pic mai scurt cum bretonwinking...nah akn fake ce vreitongue succes