| QiCKaaTc a întrebat:

Vreau sa scap de cosuri, de punctele negre si semnele ramase in urma cosurilor. stiti vreo crema. orice!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| AliGab a răspuns:

Crema de galbenele de la manastire. Are doar ingrediente naturale care au efectul cel mai bun si cel mai puternic. Toate celelalte creme produse in comert contin doar un mic procentaj de substanta naturala activa (de obicei sub 1%), pe cand cremele manastiresti au toate elementele si 100% naturale si 100% active. Succes in lupta impotriva cosurilor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Amestecă un sfert de mar ras cu o linguriţă cu vârf de miere pentru a obţine o mască naturală şi eficientă cu efect antiacneic. Dacă mierea este foarte groasă, poţi adăugă şi puţină apă la mască ce se ţine pe faţa timp de 20 de minute.
Te pup!

| QiCKaaTc explică (pentru anonim_4396):

Pupa-ma laughing Ai incercat si ti-au trecut sau. google big grin?

| PisiGirly a răspuns:

Comanda-ti de la Oriflame setul de a scapa de impreafectiuni. Contine o crema, apa de castraveti si un fel de mascator de cosuri care de ajuta sa scapi de ele.

| Georgianadouapuncteics a răspuns:

Meeh,destule porcarii de raspunsuri pe aici, eu iti recomand sincer ori skinoren gel, ori zeama de lamaie in fiecare seara.Sunt sute de tratamente, crede.ma si eu m.am saturat de eleoh go on.Am incercat si eu zineryt si dupa o luna de tratament imi trecusera cosurile dar aveam pielea uscata si mi se descoama.Stiu ca mai este un tratament cu cacatul ala de tratament de pe net care chipurile iti trec in 3 zile.M.am interesat de el si cica doua zile se mananca mere decojite si a treia se bea suc de telina sau sfecla rosie.Nu am incercat ca sa-ti spun sigur..btw,sper ca ce ti.am recomandat te ajuta, am incercat si eu.Problema e ca are efect de durata doar daca te tii de tratament.Mie de exemplu vara imi dispar complet pana in toamna si in toamna incep sa apara din nouthinking