| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am si eu o problema cu paru.Pana acum am avut breton,si inca mai am sad nu-mi sta prea bine si as vrea sa-l ridic in sus(pleonasm) dar daca il ridic nu e egal, sta in toate directiile, am capul rotund sadsi cred ca din asta.As vrea sa ma tund la cheliee,si cand incepe sa creasca parul,il ridic sa se invete asa, dca ma tund la chelie creste altfel? mai des? sfaturi, va rog puppy dog eyes dau funda!

2 răspunsuri:
| crimena22 a răspuns:

Din cate stiu eu iti creste la fel poate ondulat sau drept.Dar pana atunci puneti peruca.

| Unipony a răspuns:

S-ar putea să crească mai des big grin şi se şi regenerează.