| manu1993 a întrebat:

Am si eu o problema, mare zic eu..de ceva timp imi cam cade parul si nu stiu ce sa fac.e posibil sa fie de la ceara si de la fixativ? dar le-am folosit si cu mult timp inainte sa se intample asta si nu mi s-a intamplat. ajutati-ma va rog si pe mine cu niste sfaturi serioase,stiu ca poate suna aiurea, da imi e frica sa raman cu mai putin par de la 19 ani.

2 răspunsuri:
| MaiteHoney a răspuns:

Si eu am avut aceasta problemasad. Foloseste un sampon pentru caderea parului de la Yves Rocher(nu este foarte scump-18 lei) si o masca de par.eu am luat Maltofer comprimate masticabile si nu mi-a mai cazut parul. poate fi de la stres nu neaparat de la produsele de styling

| Andradalaura a răspuns:

Http://www.icosmetice.ro/......ament.html ...este cel mai bun pentru caderea parului ..incearca-l