| anonim_4396 a întrebat:

Salut,am si eu parul ondulat si nu imi place cum fac sa-l indrept?
Ma enerveaza ca trebuie sa ma tund scurt sa nu se mai onduleze da nu-mi sta bine scurt si vreau sa-l las mai mare dar mi se onduleazasad
Cum il indrept -nafar de placa

5 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Si eu il am ondulat si uneori il las asa, dar cand vreau sa-l intind folosesc placa, altfel mie nu mi se indreapta.

| megamix112 a răspuns:

Am avut parul la fel ca tine.

1.Lasa-ti parul lung.Ma refer pana la umeri cel putin.
2.Prinde-l in coada timp de jumatate de zi.
3.Voila.Iti sta drept si bine.Cel putin asa e la mine.Bafta

| spi a răspuns:

Nu poti fara placa.dar dc nu vrei cu placa?

| EuCeaANiumanui a răspuns:

Hey si eu am parul ondulat in pot sa-ti spun din propria experienta ca si daca te tunzi scurt tot ondulat ti se face.
Iti recoman ca dupa ce te speli pe cap sa til usuci cu feonul si peria asa se va indrepta asa faceam si eu
Succes
PS. Funda plzz