| LucassPWS a întrebat:

As avea si eu o intrebare. Imi pot face cumva părul sa fie creț, dar mai "home made"? (Sunt băiat) Este cam de la încheietura pana la inceputul degetului arătător de mare. Vreau sa vad cum arat si asa. Dacă există vreo posibilitate, spuneti aici.

Răspuns Câştigător
| sunt0anonima a răspuns:

Normal ca poți
Sunt mai multe metode si nu stiu care merge, incearca-le si tu pe toatehappy
2. Poti sa il pui pe bigudiurilaughingdupă baie cand e inca ud*daar sa stii ca o sa te tragă de par putin, Mai ales ca il ai atat de scurt
2. Poti incerca cu placa, dar doar l ai insula putin
Ultima si cea mai folositoare după părerea mea :Fă-ți codițe după baie(Ai grija ca in codițe sa fie mai mult par, ca altfel iti iese mult prea cret)
Sper Sa iti iasăhappy

| LucassPWS explică (pentru sunt0anonima):

Ok, mersi mult. Am sa incerc pe fiecare sa vad?

2 răspunsuri:
| Bizon95 a răspuns:

Faci schimb cu mine, eu il am cret din nastere si mi-l doresc lins big grin

altfel... bigudiuri