| anonim_4396 a întrebat:

Salut, aș dori și eu o cremă pentru tenul închis, pe obraji sunt mai deschis pe frunte și sub buze sunt mai închis, la frunte se vede foarte aiurea și când mă încrunt, vreau sa îmi recomandați o cremă care să îmi facă culoarea pe față uniformă,

2 răspunsuri:
| anamariarot a răspuns:

Cremele nu fac asta, dar îți poți exfolia tenul de două ori pe săptămână, astfel încât să elimini celulele moarte, cele de la suprafață. Automat, pielea va părea mai luminoasă.