| nico20000000 a întrebat:

Salut
As vrea sa iau proteine pentru a face exercitii fitness si vreau sa stiu daca iau imi deregleaza menstruatia?

Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Proteinele se gasesc in carne, branza, oua, lapte, etc...

Tu cand esti la perioada, NU mananci carne? Nu mananci oua? Evident ca mananci... asa ca poti lua proteine ( e FIX ACELASI LUCRU, tot din mancare sunt extrase).

proteine (de fapt suplimente cu proteine) = mancare concentrata

2 răspunsuri:
| Antonio_Giovanni_2002 a răspuns:

Nuti deregleaza menstruatia. Doar iti pune sangele in miscare. Bineinteles daca nu le iei in exces

| Cosmin86 a răspuns (pentru Antonio_Giovanni_2002):

Serios? Proteinele iti pun sangele in miscare? DE CAND?