| Alx_Allecs_2001 a întrebat:

Salut,as vrea si eu niste idei pentru poze artistice(facebook,normal). Sunt baiat am 1, 70,par brunet spre blond si ochelari.
Cine imi spune cele mai originale, creative si bune idei primeste funda.

1 răspuns:
| Gabi4202io a răspuns:

Pai ca-sa stii si tu, eu sunt chiar ca tine tot ce trebuie sa fac ma dau cu gel in cap si putina apa (iti sugerez gel shaoma ) sa nu-l confunzi cu shaorma. Imi iau un costum de la nike niste adidasi de la nike si daca vrei in drum spre scoala sa-ti iei si geanta daca ai din aceia nike puma etc. deci cam asa ceva. o zi buna iti sugerez la revedere. Funda?