| anonim_4396 a întrebat:

Salut,cam ciudata denumirea grupei,dar sa trecem la subiect.
De ceva timp m-am cam plictisit de papucii normali,banali (nike sb,adidas stan smith,superstar,puma etc) si am spus sa o dau pe modele mai exclusiviste gen Yeezy, Jordon's.
In Romania se gasesc foarte..normal nici nu prea gasesti, exceptie fiind site-ul urbanshoes.ro.
A comandat cineva de pe acest site o pereche de Yeezy 1 sau 2?
A comandat cineva din China?

9 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Ce sa comanzi din China?! Ce modele exclusiviste?! Ai incercat sa umbli in picioarele goale? Sau incaltat cu tarlici?

| Remus13 a răspuns:

Eu nu.

| Indispus a răspuns:

Pareri?

noktambul@
Exclusivit,anume ceea ce vezi destul de rar pe strada.Ramai pe subiect urmatoarea data.

| Indispus a răspuns:

happy Nu-s vanşi* ci vans si am 4 perechi de vans-uri(Bearcat, Atwood, 59 era si authentics). Doamne ajuta.
Si am spus ''adidasi'' pentru ca e denumirea folosita de majoritatea, ti-am mai spus si ma tem ca trebuie sa ma repet ''nu fa pe desteapta ca nu ai talent actoricesc''

| Indispus a răspuns:

Observ ca nu faci diferenta intre brand si denumirea data incaltarilor de romani (adidas). Rezuma-te la ce intelege materia ta cenusie.

| BloodyBallad a răspuns:

Ăştia sunt papuci:
http://i.imgur.com/prnqG.jpg.

Ăştia nu sunt papuci:
http://i.imgur.com/yHkfm.jpg

Papuci zici în fundul văii, la bună-ta.

| Indispus a răspuns (pentru BloodyBallad):

Prietene,''adidasi'' e o denumire derivata de la firma adidas, eu unul nu o folosesc, mi se pare incorect.
Iar shoes..de ce sa folosesc un neologism? Sunt roman.

| Indispus a răspuns (pentru BloodyBallad):

..Si abtine-te de la comentarii.

| ionicuta a răspuns:

Da eu am comandat.