| TheJeyzzi a întrebat:

Salut, cand eram mic la 5 ani aveam parul complet complet blond, la 11 ani il aveam un saten deschis tot spre un blond, acum la 14 ani am un saten inchis-negru, stiti de ce? O sa-mi revina inapoi culoarea naturala de la 5 ani?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Toti trecem prin asemenea faze, sunt parte de mostenire genetica. Orobabil ca ceea ce ti se intampla tie s-a intamplat si unuia din parintii tai, cand era de varsta ta.
Nu va mai revii la culoarea de la 5 ani, deoarece face parte din procesul de maturizare.