| anonim_4396 a întrebat:

Ce părere aveti despre outleturile din Romania? As vrea sa merg într-unul si poate sa-mi cumpăr ceva de firma, model din colectii anterioare dar nou. In outleturi se vand haine sh? Imi puteți recomanda niste outleturi misto din Galati? Multumesc anticipat. Ofer fundita.

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

În outlet uri nu se vând produse sh, doar produse care au diverse defecte ( deseori nesesizabile ), având prețuri reduse ( plus colecții vechi )
Nu sunt mare fan outlet uri, prefer sh urile, mult mai ieftin și mai multe mărimi.

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

în outlet sunt colecțiile din magazine care nu s-au vândut, haine noi dar „demodate".

| sierra1 a răspuns:

"niste outleturi misto din Galati?"

ce-i aia OUTLET? Du-te la mall și ia-ți de acolo ce vrei. Vechituri nu au acolo desigur, incearcă la piață/obor sau cu îi zice la voi.

păstrează fundița să o pui pe haina cumpărată

| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Sefule eu ma refer ca vreau sa-mi iau ceva misto la bani mai putini. Tot nou este decat ca modelele anterioare care nu s au vandut. Mi am luat in vara tricou adidas original cu 40 lei dintr un outlet. Pentru ca era stocul de anul trecut. Sunt haine care nu s au vandut din diferite motive.

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

"a-mi iau ceva misto la bani mai putini"

așa... și la mall nu poți să-ți satisfaci dorința asa, Șefu'?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa se numeste second handul la tine la Galati? Outlet?

| sierra1 a răspuns:

Frank mamă, te-aș fi evaluat ca AMUZANT dar... nu pot, oare de ce?

| Frank51 a răspuns:

Dar pana acum ce "firma" foloseai? adibas?

| anonim_4396 explică (pentru Frank51):

Sefule am haine mai scumpe ca tot neamu tau. Ma refeream sa-mi iau ceva de la Armani, guess, d astea. Nu ma lua tu pe mine cu abibasu purtat de tactu

| wexceptional a răspuns:

Sefule la Bucuresti avem multe outleturi sunt foarte bune iti recomand sa vii aici sa iti reimprospatezi garderoba n-a vazut galatiul asa haine nici cand aduceau turcii pe Dunare contrafacute in port