| anonymus12345 a întrebat:

Hei, ce loc credeti ca vom obtine la Eurovision cu piesa "Playing with fire"?

17 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Penultimul loc.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

In primii 10 nu avem nici o sansa.

| AvalohAlyn a răspuns:

Cred ca vom obtine un loc 10-13. Piesa e draguta dar vor fi multe piese mai frumoase ca aceasta.Plus ca Eurovisionul este si un concurs politic, voturile se dau pe politica, asa zic multi.

| Razvan a răspuns:

Mai jos de top 15.Sa spreram ca nu ne mai acuza ca nu cantam live ca anul trecut.Atat tam-tam pentru o piesa modestahappy

| dyddyyyx18 a răspuns:

@arn: fata intreaba cat credem ca obtinem la eurovizion, nu la alegerea piesei.
Cat despre intreare, pai, sincer, cred ca ne-om clasa in ultimi 10 sad

| 16.laura.16 a răspuns:

Sper ca un loc cat mai bun!

| loredana2012 a răspuns:

Vom termina in primii 10. Iar Paula Seling este o voce extraordinara, ma bucur ca a castigat ea.Si a castigat fara sa miste din fund sau mai stiu eu ce... ca unele participante

| Sara a răspuns:

thinking Mai, tinand cont ca Ovi este cunoscut in Norvegia, pot zice ca poate luam 10 pnct de la norvegia, mai luam de la italia, spania, si moldova puncte multe si cam atat. Asculta te rog melodiile Armeniei si Slovaciei. Cauta pe youtube, cele din 2010, alea melodii. Nu luam un loc mai bun de 10!

| anusha a răspuns:

Salut, mie una imi place piesa. eu cred ca va obtine un loc in primii 10

| andreii2 a răspuns:

Sper sa terminam in primele 7:d

| Smarandica a răspuns:

Nu stiu. daca nu locul 1 sper macar sa fie printre primele 5 sigh
Imi place mult meodia :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimullaughing

| Didw a răspuns:

@arn64. nu s-a terminat Eurovisionul. oricum sa revenim la intrebarea Iuliei, eu cred ca vor lua locul 5-6 dar sper sa luam si noi ceva pe acolo. Te pup kiss
P. S : Tu ce loc crezi ca o sa luam laughing?

| arn64 a răspuns:

S-a terminat Eurovision, cauta pe net si nu mai posta intrebari stupide ep TPU

| Dyingfetus a răspuns:

@arn96 dmne da, prost esti ma scuzi...

Pai, nu cred ca vom trece de etapa urmatoare ca apoi sa ne calificam la eurovisionul de la oslo...straight faceSerios 8-) cu paula seling asta... Orcum eu votasem cu catalin josan:d

| Caia a răspuns:

Pare o piesa comerciala ...nu zic ca romania nu ar avea artisti buni si de valoare. dar am impresia ca nu isi da silinta! sa speram printre primi 10:-l

| buburuza_7398 a răspuns:

Nu imi place... rolling eyes