| Kawaiikiss a întrebat:

Ceva diete pentru un abdomen plat, va rog? Multumesc anticipat love struck.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.

Sport (jogging, ciclism, mersul pe role etc), mancare sanatoasa, cel putin 20 de abdomene in fiecare seara si dimineata.
pa-pa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă dietele, că nu ţine cu dietele!
O alimentaţie săracă în calorii, multe legume şi fructe proaspete, nu prăjeli, carne fiartă, înnăbuşită doar, lactate slabe în grăsimi, evită orice fel de grăsimi, mai slăbuţ cu dulcele, înlocuieşte cu miere eventual şi MULTĂ MIŞCARE, ai numai de câştigat cu mişcarea, crede-mă!
Pentru abdomen sunt foarte bune, abdomenele zilnic!
Te pup!

Răspuns utilizator avertizat
| Antoni0 a răspuns:

Uite aici un top al celor mai eficiente produse de slabit http://4diete.net/topul-produselor-de-slabit-eficiente/ Ai acolo si produse pentru abdomen plat, iar daca vrei diete, gasesti cateva tot pe site-ul in cauza.

| PufuleteKiduuu a răspuns:

Eu mananc cat este necesar la fiecare masa, iar seara nu mananc mancare grea, o salata de fructe, legume etc. Si inainte sa ma culc fac 50 de abdomene. Ma ajuta sa stii happy

| ralucabotez a răspuns:

Un corp armonios poti avea doar prin sport si alimentatie sanatoasa. Pentru un abdomen plat abdomenele dau cele mai bune rezultate. Nu exista o reteta miraculoasa ci doar un echilibru in toate. Eu joc tenis de 3 ani si pot spune ca asa imi mentin tonusul general bun.