| Alexxuuttzzaa a întrebat:

Buna TPU vreau si eu sa slabesc si sau am un abdomen plat nu vreau diete. Dau fundita la cel mai bun raspunswinking

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Poţi slăbi în timp record dacă respecţi cu sfinţenie următoarele reguli :
Elimini băuturile carbogazoase din alimentaţie.
Faci gimnastică în fiecare dimineaţă şi seară. Minimum 20 de abdomene şi 20 de genoflexiuni + jogging dacă-ți permite timpul.
Pui accent pe consumarea fructelor și eviți dulciurile.
Nu mai mănânci absolut nimic după orele 18 :00 , decât în cazuri excepționale , și atunci îți potolești foamea cu un fruct (portocală,măr).
Fiecare mic dejun trebuie să conțină cereale integrale combinate cu lapte degresat (în cazul în care mănânci puțin mai consistent , bei verde/cătină).
Bei minimum 2 l de lichide/zi(de preferat apă plată/limonadă/compoturi).
Mănânci mai multe legume și mai puține alimente grase precum prăjelile,mezelurile,etc.,etc.
Dacă nu încalci nici măcar una dintre aceste reguli , vei avea rezultate impresionante , vizibile într-un timp scurt!
Baftă!

2 răspunsuri:
| Alexăndruţaa a răspuns:

Exercitii la aparate :-s. Succes puppy dog eyes.