| Ronnie09 a întrebat:

Salut, cum credeti e real sa slabesc in 2 saptamini cu 4 kg?

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu este chiar imposibil sa slabesti 4 kg in 2 saptamani. Poate este un pic cam mult, dar nu exagerat. Doar ai grija sa nu te infometezi, pentu ca dupa te vei ingrasa foarte mult si nu uita sa faci sport.
Mult noroc!

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Ideal e sa slabesti jumatate de kg pe saptamana, dar poti slabi si un kg, doua deja sunt prea multe, dar e posibil, insa nesanatos.

| Bondarel99 a răspuns:

Si mama, si matusa, si verisoara mea au tinut dieta Dukan si au slabit cate 1 kg pe zi timp de vreo 3-4 zile, apoi au inceput sa dea jos din ce in ce mai putin, dar se poate sa slabesti mult intr-un timp scurt.Numai ca trebuie sa ai un organism puternic ca sa tii dieta asta si sa o respecti ca la carte...

| RAY a răspuns:

Si apoi pui 8 kg intro saptamana, voua nu va pasa de propiu organism, fa sport acasa 1 ora pe zi Insanity Deluxe Edition
si Focus T25

| tinka1 a răspuns:

Eu tin dieta Dukan. In 9 zile am slabit 6-8 kgwinking Multi mi-au zis ca nu e deloc sanatos, dar eu sunt multumita si nubregret delocwinking

| Marina_Marinescu_1989 a răspuns:

Depinde de varsta care o ai si mai ales de organism eu am slabit 8 kg in 3 saptamani cu dieta dukan o reteta destul de severa dar in care poti manca oricat de mult doresti atata timp cat mananci doar produdele recomandate de dr. Dukan
gasesti aici dieta daca te intereseaza:
dietadukan.ro. exista si un forum pe acest site cu reteta de mancaruri permise in perioada regimului

| Bijou19 a răspuns:

Buna Ronnie, asta e in functie si de organismul tau. Si depinde la ce metoda te-ai gandit?