| moloton99 a întrebat:

am 51 kg 1.64 si 15 ani ...cum credeti ar trebui sa mai slabesc sau nu? daca da, spuneti-mi ce anume sa fac...(ma okup cu sportul de 2, 3 saptamini)

5 răspunsuri:
| dianamariana2001 a răspuns:

Nu trebuie, ai o greutate normala pentru. inaltimea ta!

| Lustful a răspuns:

Esti relativ ok din punct de vedere fizic.
O femeie/fata "perfecta"din cate stiu eu, are cu 10 kg mai putin decat inaltimea.La tine mi se pare chiar ok, nu cred ca ar trebui sa mai slabesti, poate doar sa atingi 50 de kg fix. Oricum,continua cu sportul,nu te lasa,chiar daca ajungi al postura dorita,trebuie sa te menti apoi, si sa iti lucrezi partea musculara, take care.

| zozo74 a răspuns:

Nu trebuie sa slabesti, oricum daca faci sport este foarte benific pentru organismul, dar in nici un caz nu trebuie sa slabesti.

| Lovelyx3Friendly a răspuns:

Pentru inaltimea ta e cam mult 51... dar pentru varsta e ok!
incearca sa ajugi pe la 50 si la vara sa te inscri la inot neaparat! ca sa te mai inaltibig grin si eu am facut inot 2 saptamani si in alaea 2 am crescut 5 cmlaughing

| EmilyWasHere a răspuns:

Nu, esti potrivita. Nu ar trebui sa slabesti si nici sa nu te ingrasi happy.