| Shooter a întrebat:

Cum pot sa scap de cearcanele de sub ochi(sau cum se numesc)....eu stau cam pana la 11 la laptop si Tv in acelasi timp si dimineata ma trezesc la 6 si toata ziua am cearcane.Am incercat sa dorm mai mult adica am dormit de la 1 noaptea pana la 11 de cateva ori(consecutiv) si tot degeaba.
Deci ce e de facut?

6 răspunsuri:
| Generalul a răspuns:

Iti recomand sa folosesti creme sau geluri speciale pentru zona ochilor. cele mai bune sunt cele de la yves rocher, dupa parerea mea

| JokerMato a răspuns:

Crema de la Avon pentru cearcane! O gasesti in borsura daca o cautiwinking

| Marina01 a răspuns:

Eu iti propun sa pui o lingura in congelator iar dimineata cand vezi ca ai cearcane incearca sa o aplici asa rece pe ele, se vor dezumfla ...este un mit vechi si la mine merge, bafta kiss

| Shooter explică (pentru Marina01):

Asta auzisem si eu mai demult...dar nu stiu daca funcioneaza.

| Marina01 a răspuns (pentru Shooter):

Pai daca nu incerci nici nu vei sti vreodata, la mine chiar merge big grin

| Renny a răspuns:

Incerca sa te culci macar cu o ora mai devreme si daca nu isi face efectul i-a de la farmacie crema pentru cearcane. Fundaa?