| Cont235 a întrebat:

Salut, de cateva luni am o problema si am preferat sa o spun aici decat sa ma duc la medic. Mi-am facut acasa gaura in ureche pentru cercel stiu stiu nu e ok, dar nu m-am gandit sa merg la salon. Pur si simplu mi-a trecut prin cap sa imi fac mi-am facut, am purtat cercelul 1 an fara nici o problema (la cateva zile dezinfectam si cercelul si gaura cu spirt). Iar acum de cateva luni am simtit o durere, scot cercelul, vad o umflatura mica, nu am mai purtat deloc cercel. Acum dupa cateva luni s-a mai marit si arata asa (voi lasa poza) ce imi sfatuiti sa fac sau daca ati mai auzit de problema asta sau ati avut?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

" am simtit o durere scot cercelul vad o umflatura...ce imi sfatuiti sa fac"

poate acum o să mergi la medic, ce zici?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te vada un doctor pentru ca urechile sunt sensibile si poti sa patesti mai multe!

| Standt a răspuns:

Ar fi de preferat sa mergi la medic decat sa spui aici.