| paulmed25 a întrebat:

De unde poate avea baiatul lui nelson mondialu atatea haime scumpe de la moncler? Am vazut ca vine gegi la 100 euro, adica geci de oarna care in magazin costa si oeste 500 euro. Sa fie false?

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Ar putea sa fie originale. Doar a invatat sa facă afaceri de la tăticul.

| doctorandus a răspuns:

Nu cunosc detalii, in orice caz gecile iesite din moda se vand mult mai ieftin. Dupa trei ani de la productie nu mai au acelasi pret.

| SkyPilot a răspuns:

De unde are si jegul ala de copil al Rovanei mertan de 250000 euroi. Sau de unde vin banii din domeniul nesimtit al lui Dragnea. Sau al lui Tariceanu. Sau casa lui Teodorovici.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

STIU EU RASPUNSUL: Din cauza voastra! Care sunteti atat de interesati de lumea asta mondena, sunteti fascinati de tot feluri de specimene ca :Nelson rolling on the floor Va uitati la Canal D, si antene unde prostia omeneasca este promovata.
VOI toti care va uitati la ei, le faceti AUDIENTA, ii faceti celebrii iar audienta le aduce bani grei. Daca voi nu v-ati mai uita la ei, ati vedea ca faima/averea lor ar disparea rapid...
Dar e prea tarziu, de mici copii sunteti indoctrinati cu aceste stereotipuri / care va devin model de urmat cand cresteti mari laughing