| Denisa a întrebat:

Saluthappy Doamne cate intrebari pot pune in legatura cu dieta si slabit...ma scuzatibig grin Deci: nu vreau sa scad in kg(1.67 si 53 kg) ci in centimetri. Daca mananc normal, nu foarte multe dulciuri si grasimi(suc nu consum oricum) dar daca fac exercitii fizice(alerg, sar coarda, fac multe abdomene) pot sa slabesc? Am tot incercat diete. Ma abtin 1 saptamana maxim si dupa mananc iar. Mi-am zis ca nu are rost sa tot tin diete si sa nu mananc aproape deloc. Ma puteti ajuta cu un sfat? Voi cum ati slabit?

Răspuns Câştigător
| KiddFaraSentimente a răspuns:

Paiiii.thinking
Nu e o re4gula, depinde si de metabolismhee hee
Unel persoane slabesc mai greu, altele mai usor.
Si eu am mai slabit pana acum in vreo 3 ani.thinking
Cum? Paiii. nu mananc dupa 6 (asta se se stie), nu prea mananc prajeli.
Mai demult, ca sa slabesc faceam 50 de abdomene de zi. Cam 15 dupa fiecare masahee hee
E mai greu la inceput.raised eyebrows
Dar dupa vreo 3 saptamani slabesti.
Poti face sport. orice. Dat cu rolele, inot, orice. happy
Mananca legume si fructe.
Succes! thumbs up kiss

1 răspuns:
| cristinna1919 a răspuns:

Eu zic sa alegi un sport. Ca de ex eu am ales baschetul si am slabit 10 kg si am slabit si in cm.
Good luckhappy