| pisicutaanonima a întrebat:

Salut amici! vreau sa ma vopsesc dar nu stiu cu ce culoare mi-ar sta bine help my please! am fata rotunda, ochi caprui culoarea mea naturala este saten iar parul imi este filat happy

12 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poti incerca sa te faci un rosu visina sau rosu violet

| Zoxxx a răspuns:

Ce spui de o vopsire cu 2 nuante mai deschise decat parul tau? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Verde sau roz.

Răspuns utilizator avertizat
| prizeFTW a răspuns:

"Degeaba esti in pas cu moda daca nu-ti vine bine". Nu mai stiu ce creatoare de moda romanca a spus aceste cuvinte, dar sunt foarte adevarate! Hei, iti recomand un nuantator( se ia dupa un nr. de spalari ). Este in jur de 10 lei, fa ce iti place si ce ti se potriveste! Te pup :*

| Roxxxxi a răspuns:

Un roscat inchis ar fi perfect!

| ElectronicSound a răspuns:

Blond. sau un saten mai deschis. daca vrei suvite eu zic tot blond, vad pe toata lumea ca are.

| ElectronicSound a răspuns:

Blond medium sau un saten mai deschis. Daca vrei suvite incerca un blond mai deschis, se poarta, am vazut pe toata lumea ca are