| BebeZpacit a întrebat:

Este normal ca la 1m, 52cm sa am 35 kg?

Răspuns Câştigător
| nicoleee30 a răspuns:

Nu prea, cel mai bine ar fi sa ai cam 42 de kilograme:*

4 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Esti destul de slaba

| babylove a răspuns:

Pentru inaltimea ta esti slabuta, dar parca aveai 1.80 la o alta intrebare fara suparare acum, era la intrebarea lui oua''1, 75 cam asa cred...Eu am 1, 80 si port 30 (st slaba)''
Fara suparare, dar nu trebuie sa minti daca nu esti asa...happy

| BebeZpacit explică (pentru babylove):

Bn...dar acum vb despre sora mea(am vb la persoana 1)

| BuFurnica a răspuns:

Ooo, ce tare! as da orice sa am kilogramele tale :X:X eu au aceeasi inaltime si vreo 42 de kg si incerc sa ajung cel putin la 40 ca mi se pare ca sunt grasa blushing