| Anndrreiiutta a întrebat:

Salut fetelor. Ma puteti ajuta si pe mine? As vrea sa imi dati cateva remedii de crestere rapida a parului pentru ca m-am tuns bob stiind ca am parul ondulat. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
| Andreea52 a răspuns:

Buna! Iti poti face si un amestec de ou cu ulei de ricin. Aceasta masca este foarte eficienta, mai ales cand o lasi sa actioneze aproximativ 40 de minute. Ajuta la cresterea parului si la indesirea lui.
Sau uita-te aici: http://healthy.kudika.ro/......rului.html

| Pandacorn696 a răspuns:

Andreea daca vrei sa ai un par lung si frumos trebuie sa ai grija de parul tau :
*sa il piepteni in fiecare zi cu multa grija
*sa nu til arzi cu placa
*sa intrebi o coafeza pentru mai multe detalii sau daca vrei sunt foarte multe site-uri pe net despre par