| Emasik a întrebat:

Salut, imi puteti recomanda un blog sau un site de moda unde sunt poze, tendinte adica tot ce tine de fashion... FUNDA!

5 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Te invit pe blogul meu de moda & frumusete.
http://therhythmofheels.wordpress.com/
daca ai idei de postari sau vrei sa vezi un articol pe o tema anume te invit sa-mi lasi un comentariu.

| dianabaumli a răspuns:

Pe Pinterest vei gasi toate tendintele pentru anul acesta, tot ce trebuie sa faci este sa scrii 2015 trends in boxul de cautare.happy

| Astropuf a răspuns:

Divahair numele te induce in eroare dar nu e doar despre par

| Raluca_Ilisei_1980 a răspuns:

Inceraca pe situl mystyle.ro