| anonim_4396 a întrebat:

Salut, in scurt timp o sa particip la un eveniment si as vrea sa stiu ce credeti despre tinuta *All-black* in cazul baietilor. Personal, port negru mai mereu pentru ca imi place foarte mult(as aprecia si cateva sfaturi )si tin sa mentionez ca nu optez pentru alte variante. Multumesc anticipat.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Deci... sa inteleg. Iti place sa porti negru si nu ai de gand sa schimbi lucrul asta... atunci de ce spanac mai pui intrebarea?

| MoonMoon09 a răspuns (pentru suntserios):

Ok, recunosc ca nu am formulat prea bine... In principiu, am vrut sa cer doar cateva sfaturi in legatura cu tinuta. gen detalii pentru ca am vazut ca nu este o tinuta tocmai *usor de purtat* si ca necesita atentie pentru a arata decent

| saturday10 a răspuns:

Cu o tinuta all black nu dai niciodata gres. O camasa neagra, dintr un material nu foarte subtire, un sacou negru simplu, p pereche de pantaloni negri si pantofi negri. Eventual poti pune si o cravata neagra, dintr un material ceva mai pretios, un bumbac foarte finut sau un fel de matase mai groasa, ceva care sa nu semene cu materialul celorlalte piese.