| anonim_4396 a întrebat:

La mine fata este mixta si pe nas am puncte negre, va rog ajutati-ma sa scap de ele.

3 răspunsuri:
| mariaw a răspuns:

laughing)))foarte buna asta. Daca ne-ar scapa apa de cosuri ce viata frumoasa am mai avea.
Punctele negre nu se vor duce singure, nu spera ca o sa te loveasca un miracol nemaibanuit. Trebuie sa le spargi cel putin o data pe luna, si desigur sa folosesti o lotiune speciala pentru asa ceva(eu am folosit doar Garnier si spirt de fata), dar mergi intr-o farmacie si alege ce-ti inspira tie mai multa incredere.

| Pisiii :x a răspuns:

Spalate pe fata in fiecare dimineata si seara cu apa recewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este foarte indicat un gel exfoliant pe care sa-l folosesti cam de 2 maxim 3 ori pe saptamana, apoi o lotiune tonica astringenta doar pe zona T-ului urmata neaparat de o crema hidratanta. Ptr detalii sunt aici. Cu drag Corina