| TheGoodDr a întrebat:

Salut! Magazinul New Yorker are haine de calitate? Cam cati bani sa imi iau la mine ca sa imi iau ceva dragut si de calitate?

Răspuns Câştigător
| zurick a răspuns:

Uită-te pe site la prețurile produselor, văd că sunt și reduceri acum.
https://www.newyorker.de/
Da, nu sunt neapărat pe gustul meu, mi se cam par urâte, dar sunt calitative. Oricum, depinde de ce articol vrei să-ți iei și câte. Ia-ți cam 100 pe articol, sigur bluzele sunt mau ieftine de atat ( 60-80 presupun) și blugii pot fi și peste sau până-n 100. Ca o medie, cred că e ok să-ți iei la tine, 100 de articol si vezi la fața locului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru zurick):

Tricourile pollo sunt 25 lei 35 50 alea cu maneca scurta la fel

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Medii, depinde și ce-ți iei. găseti și chestii decente ca și raport calitate-preț

| LoveSleep a răspuns:

Cum adică haine de calitate? Cum e o haina care nu e de calitate?
Mereu m-am întrebat.

Și totuși, dacă vrei asa mult calitate, ia-ți și tu din alea militare cu care te duci prin munți.

| Nimeni20192018 a răspuns:

Nu am auzit de magazinul asta

| OanaDD a răspuns:

Sunt ok, nici super de calitate, dar nici proaste.
Depinde ce cauți, haine de iarna găsești la reducere, haine de primăvară la preț întreg (așa e perioada asta).
Ce vrei sa îți cumperi?
Pupici!

| TheGoodDr explică (pentru OanaDD):

Vreau niste pantaloni cargo si un hoodie