| Terro2029 a întrebat:

Salut, mi-am facut de curand un tatuaj pe umar mai exact acum fix 2 saptamani si astazi am aruncat cu ceva in departare de ex cum arunci cu o piatra in lac, si mi-am fortat putin cam mult mana si de cand am facut asta restul zilei m-a durut incontinuu mana, cv de genul unei dureri de os adanca asa pe care o simteam si cand imi facea tatuajul, tin sa precizez ca prietenii mei cand au vazut tatuajul mi-au zis ca e bine batut, eu acum ma gandesc ca poate a intrat f adanc acul si de asta mai am durerile astea acum, vreau sa mai zic si ca nu sunt umflaturi, zone rosii sau puncte rosii pe sau langa tatuaj totul e ok, doar ca doare, am catalogat intrebarea asta la Beauty& fashion deoarece nu am gasit categoria sanatate. Va multumesc.

3 răspunsuri:
| Lothar a răspuns:

Probabil n ai fost incalzit cand ai aruncat si de aia te doare.o sa ti treaca

| Terro2029 explică (pentru Lothar):

Sa speram, e cam enervanta durerea...

| Lothar a răspuns (pentru Terro2029):

Daca doare asa tare s ar putea sa ai o luxatie
Vezi si tu ia calmante de durere si daca nu ti trece te duci sa ti aseze umarul