| anonim_4396 a întrebat:

Am mainile aspre.Ma dau cu crema hidratanta de iarna pentru maini, dar tot uscate si aspre le am. Ce as putea sa fac?

3 răspunsuri:
| elena a răspuns:

De la Farmec, Crema pentru maini cu Glicerina, este foarte buna, eu ma dau de ani de zile, cauta la un magazin cu produse naturiste, ceaiuri. Incearca si vei fi multumita, crede-ma. Costa in jur de 8, 00 lei.

| andy_3925 a răspuns:

Crema hidratanta pentru piele foarte uscata de la garnier(cea rosie). Contine glicerina si e foarte buna, chiar am fost multumita.Am auzit ca si Neutrogena e foarte buna.Sau ai putea sa incerci ceva natural de exemplu ulei de maslinewinkingwinkingwinking

Răspuns utilizator avertizat