| AndreyITA a întrebat:

Salut.
Pe 28 August niste prieteni de familie se casatoresc si nu stiu cu ce sa ma imbrac...
Eu vreau ceva mai simplu o camasa, un blug si o pereche de adidasi/tenesi eventual, sau ceva de genu. big grin
Imi puteti da niste sfaturi?
Niste poze?
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| sirena_8750 a răspuns:

Da,merge.O pereche de blugi decenti,nu rupti sau decolorati, cu o camasa bagata in pantaloni, o curea mai misto si in picioare tenesi happy

3 răspunsuri:
| Lacoste a răspuns:

Cum sa te duci in tenesi la o nunta? Ar trebui sa te imbraci mai elegant.

| Babushka a răspuns:

Esti fata? daca ca e urat sa te imbraci asa, scoate-ti feminitatea in evidenta cu o rochie, iar daca esti baiat e ok

| SpeciMen a răspuns:

Cel mai bine, ca sa nu te complici, stai acasa!