| Ferii a întrebat:

Acum am comandat de pe huseok niște huse dar acolo pe site a scris ca comanda nu a fost procesată. Am mai încercat de câteva ori dar tot aia scria așadar m-am dus pe mobiledirect și am comandat de acolo. Problema este ca acum am primit e-mail de ambele cum as putea sa anulez una dintre ele?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Comanda e valabila doar daca confirmi! deci cand vor lua legatura cu tine prin telefon le spui care a fost problema si una din comenzi anulezi! happy